לתוצאות נוספות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

שולחנות קפה

חדר אורחים או סלון הבית שלכם זקוק לפתרון עבור חפצים שונים קרוב ובהישג יד שלכם בזמן שאתם שוהים בחלל, או לצורך שמירה על הסדר. שולחנות קפה בסגנונות מיוחדים הם מה שאתם צריכים ויש לא מעט מחשבה שעומדת מאחורי כל שולחן כזה כדי שיהיה מושלם עבורכם לטווח זמן ארוך ביותר.


בחירה של שולחנות קפה יפהפיים


המבחר הגדול ושפע הדגמים הייחודיים והעיצובים השונים של שולחנות קפה מבית רזקו עלול להקשות עליכם בבחירת השולחן הנכון עבורכם, כדי לרכוש את השולחן המדויק ביותר שיתאים לכם לאורך זמן כדאי לשים לב לכמה פרמטרים משמעותיים, כמו: מידות השולחן ביחס לגודל החלל שלכם, האחריות הניתנת עליו, חומר הגלם אשר ממנו עשוי השולחן ועמידותו, התאמת עיצוב השולחן לסגנון הכולל של הבית והתאמתו לשאר הפריטים הקיימים בחלל, עלות השולחן, נוחות השימוש בשולחן והתחזוקה השוטפת הנדרשת שלו.


לכל סגנון של חלל, אם בבית ואם במשרד, אפשר להתאים שולחן קפה להשגת אווירה עיצובית עם אנרגיה טובה. ישנם סוגים רבים של שולחנות הנחלקים לקטגוריות לפי חומרי הגלם שלהם, סוג הפלטה ואופי השימוש בהם. לדוגמה לבתי-קפה, לחדרי-אוכל וכו' יתאימו הדגמים הגדולים והמעוצבים יותר שכן במקומות כאלה השולחנות חייבים להיות חזקים ועמידים מספיק כדי לשרת את הלקוחות שעוברים אצלם באופן יום-יומי.


למשרד יתאימו שולחנות מרובעים או פשוטים יחסית שישלימו את האווירה בחדר הישיבות או בפינת ההמתנה; לבית יתאימו הדגמים היוקרתיים יותר המשלבים זכוכית או עץ, ולמרפסת או לחצר הבית יתאימו שולחנות פלסטיק שישמרו על עמידות בכל תנאי של מזג-האוויר.


שולחנות קפה מעוצבים


לכל אחד מאיתנו יש סגנון עיצוב שהוא מתחבר אליו במיוחד, סגנון כפרי וחמים, סגנון מודרני ונקי או סגנון קלאסי ומלכותי. רזקו מציעים מגוון עשיר של שולחנות איכותיים כמעט בכל עיצוב אפשרי שמהם כל אחד יוכל למצוא ולבחור את זה שהוא הכי אוהב על-פי טעמו האישי, לדוגמה שולחנות קפה גבוהים או נמוכים, שולחנות מרובעים או עגולים, עם פלטת זכוכית מעליהם או בלי, שילוב של כמה שולחנות ועוד שפע של עיצובים מרהיבים וייחודיים שעם בחירה נכונה הם יהפכו כל פינה לפנינה.


המגוון של שולחנות קפה בעיצובים ייחודיים כולל שולחנות יפהפיים בצורות שונות, בשילוב של חומרי גלם איכותיים ועמידים. ראו את כל האופציות וסמנו את השולחן הנוח והמתאים במיוחד עבורכם שהוא בהתאמה מושלמת לקו העיצובי של הבית המיוחד שלכם, ואנחנו נדאג ללוגיסטיקה .

מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרים שלנו:

  1. שולחנות סלון
  2. קונסולות כניסה לבית
  3. ספריות
  4. כסאות בר
  5. מזנונים
  6. פינות אוכל

תפריט נגישות

לתוצאות נוספות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

WhatsApp Chat